HOME

Tynki ze Szlichtą pod Malowanie

TYNKI GIPSOWE ZE SZLICHTĄ GŁADZIOLITU WYGŁADZAJĄCEGO POD MALOWANIE

Nasza Firma posiada w swojej ofercie coś, co wyróżnia ją na tle innych firm zajmujących się tynkowaniem. Oferowane przez nas Tynki Gipsowe są wykańczane Szlichtą z GŁADZIOLITEM Wygładzającym, która nadaje gładkość tynkowanej ścianie. Dzięki Gładziolitowi, ściany i sufity w pomieszczeniu są perfekcyjnie równe i można od razu po wyschnięciu przejść do malowania.

Tynk ze Gładziolitem Wygładzającym powoduje brak konieczności wykonywania dodatkowej gładzi na powierzchni tynku. Brak konieczności stosowania gładzi prowadzi do oszczędności czasu i pieniędzy.

Na terenie Wrocławia, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, a także w okolicach, jesteśmy jedyną firmą, która stawia na Tynk Gipsowy z Gładziolitem Wygładzającym. Możemy się pochwalić szeregiem opinii naszych klientów, którzy chwalą nasze przywiązanie do detali, pracowitość i przede wszystkim jakość wykonanych tynków.

CZYM JEST SZLICHTA Z GŁADZIOLITEM?

Szlichta z Gładziolitem wygładzającym jest niczym innym jak ostatnią warstwą nakładanego tynku. Można powiedzieć, że jest to warstwa dodatkowa, która nadaje gładkości ścianie i pozwala od razu przejść do malowania bądź położenia płytek. Jest to coś, co wymaga dodatkowej pracy, ale daje piorunujący efekt końcowy.

GDZIE MOGĘ ZOBACZYĆ TYNK ZE SZLICHTĄ GŁADZIOLITU?

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z tym jak wygląda Tynk ze Szlichtą Gładziolitu – zapraszamy na naszą aktualną budowę. Zawsze zapraszamy inwestorów, aby zapoznali się z jakością wykonywanych przez nas tynków. Dlatego też, w każdej sytuacji, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na wizytę. Na takiej wizycie opowiemy też więcej o wykonywanych Tynkach Gipsowych ze Szlichtą Gładziolitu, a także pokażemy, jak wygląda tynk bez szlichty gładziolitu oraz ze szlichtą gładziolitem.
Scroll to Top